PEFC certifikace AAA
Sušické lesy a služby, s.r.o.
Na Hrázi 270
342 01 Sušice
Drobečková navigace

Úvod > Technické služby > Pronájem plošin

Pronájem plošin

Naše společnost poskytuje také služby z oblasti pronájmu pracovních vysokozdvižných plošin k uvedeným účelům:

Údržby veřejného osvětlení

Sušické lesy a služby, s.r.o. vlastní a na základě smluvního vztahu s Městem Sušice provozují veřejné osvětlení na území města Sušice a v jeho přilehlých obcích a dále mají ve správě veškerá světelná signalizační zařízení na území města. Poruchy na veřejném osvětlení a světelné signalizaci patří mezi ty, kterých si rychle všimne mnoho lidí. Proto je nezbytné okamžitě zajistit opravu. Mimo to, použitím vhodných svítidel a regulací napětí lze ušetřit nezanedbatelné částky za odběr elektrické energie.

Plán veřejného osvětlení

Elektrické práce + opravy

Výškové práce

Výškové práce jsou úzce specializovaná činnost, která není pro každého. Naši zaměstnanci se často pohybují v extrémních podmínkách a výškách. Uvidíte je na výškových budovách, mostech nebo továrních komínech. K těmto účelům využívají vysokozdvižnou plošinu.

Nátěry a opravy fasád

Naše společnost provádí kompletní nátěry a opravy fasád od A až do Z. Jsme schopni opravit a natřít i fasády památkových objektů.

Čištění okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, je třeba je jednou až dvakrát do roka důkladně vyčistit. Frekvence čistění okapů závisí na lokalitě Vašeho domu, vegetaci v okolí, množství ptactva v dané lokalitě, druhu a stavu střešní krytiny aj. Jedině pravidelným čistěním okapů zamezíte ucpávání okapových svodů, odtokových kanálků a okapových gulí, poškození střešních říms a jiným závažným poškozením. Pravidelným čistěním okapů budete mít jistotu, že dešťová voda poteče tam, kam má. Čištění okapů i okapových svodů provádíme již dlouhá léta. Nabyté zkušenosti využíváme dnes a denně v praxi.

Ořezy stromů

Naše služby jsou z převážné většiny tvořeny celoroční péčí o zeleň a sadové úpravy. Jedná se nejčastěji o ošetřování dřevin z vysokozdvižné plošiny. Dále kácení náletových či jiných nevhodných dřevin a v neposlední řadě také sekání trávy.

Montáže reklam

Pokud chcete, aby i Vaše reklama byla vidět, musí mít především originální umístění. My Vám s tím pomůžeme. Provádíme montáže reklam a billboardů všech druhů.


Montážní plošina CELA Z 170

K těmto účelům máme k dispozici montážní plošinu CELA Z 170, osazenou na podvozku Nissan Cabstar do celkové hmotnosti 3500 kg. Jedná se o kloubovo-teleskopickou plošinu určenou pro práci ve venkovních podmínkách.

Technické parametry:

  • max. pracovní dosah: 16,8 m
  • max. boční rozsah: 9 m
  • nosnost koše: 200 kg
  • rozměr koše: 1300 x 800 x 1150 mm
Montážní plošina CELA Z 170

Objednávky:

Tel.: 376 520 362
Mobil: 739 570 380 / 777 364 737
E-mail: technici@sules.cz